Групові заняття

Ми гарантуємо вам – що ви дійсно вивчите польську мову, бо ми формуємо групи максимально до 5 чоловік, це дозволяє викладачеві на занятті приділити час кожному учню. Нижче представлені ціни і варіанти навчання в групі.

 • Групові заняття
  Вт 18:30 Пт 19:30

  28.05.2024

  Тривалість заняття: 1,5 години
  Тривалість курсу: 4 місяці

  ОНЛАЙН
  2600
  грн/міс
  Записатись
  Докладніше

  На даному курсі Ви вивчаєте мову, починаючи з 0 до рівня А1 – 3,5-4 місяці. Заняття проводяться 2 рази на тиждень тривалістю 1,5 години. Оплата проводиться за кожні 8 занять по 2400 грн. Після закінчення даного курсу група переводиться на курс А2, вартість котрого оплачується після закінчення А1. Після закінчення А2 – ви маєте закінчений початковий рівень знання мови А. Вмієте вільно висловлювати свої думки, вести діалог на загальні теми. Все розумієте, читаєте і чудово пишете. Даний рівень достатній для роботи та спілкування.

  Сб Нд 11:00

  Тривалість заняття: 1,5 години
  Тривалість курсу: 4 місяці

  ОНЛАЙН
  2400
  грн/міс
  Записатись
  Докладніше

  На даному курсі Ви вивчаєте мову, починаючи з 0 до рівня А1 – 4 місяці. Заняття проводяться 2 рази на тиждень по 1,5 години. Після закінчення даного курсу група переводиться на курс А2, вартість котрого оплачується після закінчення А1. Після закінчення А2 – ви маєте закінчений початковий рівень знання мови А. Вмієте вільно висловлювати свої думки, вести діалог на загальні теми. Все розумієте, читаєте і чудово пишете. Даний рівень достатній для роботи та спілкування.

 • Корпоративный польский
  Групові заняття для співробітників у вас в офісі
  Зручний для вас час

  Дана форма навчання створена спеціально для великих компаній і фірм, що бажають корпоративно навчати своїх співробітників на своїй території.

  від 2100 грн./чол./міс. Записатись
  Докладніше

  Заняття проводяться на території замовника для співробітників мінімально від 3 осіб. Вартість обговорюється індивідуально, тому що залежить від кількості осіб, частоти проведення занять і місця розташування вашого офісу. Програма навчання формується в залежності від поставлених цілей і виду діяльності компанії, частіше це "Бізнес-польська", "Юридична-польська" з урахуванням специфіки роботи компанії та термінології.

Оплата групових занять

Реєстрація учнів проводиться перед початком занять. Для бронювання місця в групі, учню необхідно внести оплату за перший місяць навчання. Оплата групових занять здійснюється одним платежем за місяць. Курс складається із 24 – 32 занять по 1,5 години (в залежності від успішності групи), на останньому занятті проводиться тестування, після проходження якого видається сертифікат знання мови.

Пропуск занять

При груповій формі навчання: в разі пропуску заняття – заняття вважається проведеним, не переноситься і не відшкодовується. Пропущене заняття може бути відпрацьоване протягом одного тижня тільки в індивідуальному порядку (час і вартість обговорюється з адміністрацією школи). Зміна форми навчання з групової на індивідуальну або навпаки, можливо в кінці оплаченого періоду (місяця навчання), після попереднього запису на обраний курс\форму навчання.

Повернення коштів

Группова форма занять:
Повернення коштів можливo в повному обсязі тільки після першого групового заняття (у випадку відмови учня від занять). В разі відмови від навчання після подальших занять – повернення коштів неможливе.
Індивідуальні заняття:
Повернення коштів за індивідуальні заняття можливе в будь який час з відрахуванням 5% від суми.

Телефонуйте і записуйтеся


Київ, вул.В. Васильківська 65 (м. Олімпійська)