Що потрібно для отримання Карти Поляка?

  1. Знання польської мови на рівні мінімум А1-А2, вміння відповідати на поставлені питання, що стосуються історії Польщі, традицій і звичаїв, історії своєї сім’ї.
  2. Підготувати комплект документів, що підтверджують ваше польське походження. Це може бути будь-який документ, що підтверджує польську національність вашого дідуся чи бабусі (прадіда і прабабусі – обидва), більш далека спорідненість не береться до уваги.
  3. Записатися на візит і пройти співбесіду з Консулом на знання традицій, звичаїв та історії Польщі.

Курс навчання “Карта Поляка”

Курс призначений для тих, хто готується до отримання Карти Поляка та вже володіє польською мовою на достатньому рівні (мінімум А1). Програма заснована на вивченні різноманітної інформації, пов’язаної з польською культурою та традиціями, важливими історичними подіями та географічними фактами. Уроки розроблені викладачами, які жили, навчалися і працювали в цьому середовищі, тому отримана Вами інформація буде найбільш точна і сучасна, що в свою чергу допоможе Вам впевнено почувати себе при проходженні співбесіди з консулом.

 

Тривалість курсу: 10-20 занять по 1,5 години.

Форма навчання: індивідуально

Вартість: 675 грн./заняття

 

*для тих, хто не володіє польською мовою на рівні А1, для початку, ми рекомендуємо пройти курс «Польська з нуля» до А1. Після чого ви зможете почати курс «Карта Поляка”. При індивідуальному навчанні можливе суміщення двох курсів для більш швидкого вивчення.

 

Перевагою нашої школи є те, що заняття проводить досвідчений викладач, який раніше мешкав у Польщі і зсередини знає про живу культуру, живі традиції, звичаї данної країни. Викладач допоможе вам зібрати всі необхідні документи, заповнити анкету і т.д. Також в нашому центрі ви можете перекласти і нотаріально завірити всі необхідні документи.

 

Детальну інформацію про процедуру отримання карти Ви зможете отримати безпосередньо у нашого викладача. Чекаємо на Вас!

 

 

* Карта Поляка – офіційний документ, що видається Генеральним Консульством РП, який підтверджує Вашу приналежність до польського народу. Отримати його може будь-який громадянин, який має польське походження, зумів підтвердити данний факт документально. Для цього досить пред’явити свідоцтво про народження бабусі, дідуся, мами чи тата, де вказана їх національність. Або, за відсутності такого документа, пред’явити будь-який інший, що підтверджує Ваше польське походження.

Телефонуйте і записуйтеся


Київ, вул.В. Васильківська 65 (м. Олімпійська)