Польська для дітей

Польська мова для дітей з POLONISTA center.
Програма призначена для навчання дітей від 5 років. В залежності від цілей вивчення обирається відповідна програма навчання, як загальний польський, так і підготовка до вступу в польську школу. Заняття проводять досвідчені викладачі з педагогічною освітою. На заняттях надаються сучасні матеріали і використовуються ігрові сучасні методики, медіа технології.

 

УВАГА! Тільки Polonista Center здійснює підготовку дітей до польських шкіл. Заняття проводяться відповідно до шкільної програми початкових класів.

 

У доброзичливій атмосфері діти легко запам’ятовують нові звуки, букви, вчаться читати, писати і говорити, проходять шкільну програму.

 

Авторська програма та індивідуальний підхід до кожної дитини дають можливість знайти найбільш оптимальні методи навчання. Завдяки такій системі ми можемо приділяти час тому, чого потребує саме Ваша дитина.

 

Заняття можуть проводитися індивідуально або в міні-групах 3-4 людини. Дітки збираються однієї вікової категорії.
 

З огляду на той факт, що Польща є нашим сусідом і партнером, тісно пов’язана з історичної та економічної точки зору, знати мову цієї країни корисно, а іноді й необхідно. Ну, а якщо Ви плануєте переїжджати на ПМП, курси польської мови для дітей і дорослих – саме те, що потрібно.

Коли необхідно вивчення польської мови?

Знання іноземних мов розширює горизонти, і дає можливість розуміти більшу кількість людей, так що це точно позитивний навик. Навіщо дитині вивчати польську? Є дві основні причини:

 

    Для отримання освіти в польському навчальному закладі (школі або ВНЗ). Це найбільш дешевий варіант для отримання диплома ЄС. Польські установи більш розвинені і прогресивні, порівняно з українськими аналогічними інститутами, університетами і школами.
  • У разі переїзду на постійне місце проживання. Звичайно, в самій Польщі мова досить швидко підтягнеться, але щоб дитина змогла комфортно себе почувати, і грати зі своїми однолітками, їй необхідний певний рівень знань мови.

Особливості вивчення

Українсько-польські мовні зв’язки очевидні. Вони виразно чутні, а також спостерігаються в граматиці, фонетиці і фразеології. Частина слів звучить ідентично і навіть не вимагає перекладу.

 

Завдяки своїм особливостям, польська мова є однією з найпростіших для вивчення українцями. Швидкість вивчення залежить від того, до якого рівня потрібно вивчити мову.

Польська мова для дітей від кращих професіоналів

 

Polonista center не тільки ефективно навчає польської мови дорослих, а й дітей. У сприятливому середовищі діти швидко запам’ятовують нові літери і звуки, вчаться розмовляти, писати і читати. Якщо Вашій дитині 5 і більше років, ми з задоволенням надамо свої послуги. Залежно від цілей вивчення і віку, наші фахівці підбирають відповідну програму. Всі наші викладачі, які займаються з дітьми, мають педагогічну освіту. Під час занять використовуються передові технології та методики.

 

Авторська програма та індивідуальний підхід, роблять польську мову для малюків максимально доступним і зрозумілим, з перших занять. Дитина отримує необхідні знання, завдяки застосуванню оптимальних методів навчання. Така система дозволяє зробити ухил на те, чого потребує Ваша дитина.

 

Заняття проводяться в міні-групах по три-чотири людини, або в індивідуальному порядку.

 

Зацікавили наші послуги, і Ви хочете отримати більш детальну інформацію? Зверніться до нашого менеджера-консультанта! Він дасть відповіді на всі питання.

Телефонуйте і записуйтеся


Київ, вул.В. Васильківська 65 (м. Олімпійська)