Правила відвідування занять

Правила для користувачів онлайн-формату навчання

 

Школи польської мови Polonista Center

(далі –Polonista Center)

1. Як організовано навчання в онлайн

1.1. Навчання проходить на платформі Google Meet.

1.2. Менеджер направить вам інструкції з користування платформою. Код доступу до уроку або посилання Замовник отримує не пізніше ніж у день  першого заняття. Абсолютно заборонено передавати код доступу до онлайн-уроку стороннім особам.

1.3. Для оперативного надсилання домашнього завдання, а також для роботи на уроках Polonista Center створює Телеграм групи (групові заняття) або Телеграм чат (індивідуальні). Замовник отримує запрошення приєднатись до Телеграм групи від адміністратора школи або від свого викладача. Викладачі та адміністратори можуть відповідати на запити Замовника або Слухача у Telegram лише у робочі години з понеділка по п’ятницю з 10:00-19:00.

1.4. Електронну версію матеріалів для навчання можна придбати за посиланням, надісланим менеджером центру в Телеграм.

2. Загальні правила поводження на онлайн-уроці та рекомендації

2.1. Необхідно приєднуватись до уроку вчасно та тільки під справжніми іменами та прізвищами. Не допускається використання  нік-імен.

2.2. Важливо, щоб Слухачі завжди використовували камеру під час заняття. Якщо з технічних причин Слухач не може вмикати камеру, це може вплинути на ефективність навчального процесу.

2.3. Під час заняття бажано користуватись навушниками та знаходитись в окремій кімнаті без сторонніх звуків.

2.4. Для уроку Слухачеві необхідно мати доступ до навчальних матеріалів, якщо вони передбачені програмою курсу.

2.5. Рекомендуємо вчасно виконувати домашнє завдання. Пам’ятайте, що принаймні 50% Вашого успішного навчання – це самостійна робота.

2.6. Нерегулярне відвідування занять та невиконання домашнього завдання можуть призвести до погіршення успішності засвоєння знань та отримання незадовільного результату. У разі пропуску Замовником групового заняття, Виконавець може надсилати відеозапис пропущеного уроку Замовнику, замовник отримує домашнє завдання та самостійно опрацьовує пропущений матеріал. У разі пропуску Замовником індивідуального заняття, узгоджується відпрацювання пропущеного заняття.

2.7. На уроках необхідно розмовляти виключно польською мовою.

2.8. Слухачі групи повинні з повагою ставитись до викладачів та інших слухачів. Індивідуальні слухачі повинні з повагою ставитися до свого викладача. Всі зауваження, щодо проведення індивідуальних занять приймає адміністратор центру, або ви можете надіслати на polonista@polish.com.ua

2.9. Просимо не відволікатися під час уроку на розмови по мобільному телефону та інші справи, це знизить ефективність навчання та може відволікати інших учасників уроку.

3. Слухачам забороняється:

3.1. Порушувати навчальну дисципліну, а у випадку групових занять – підбурювати інших слухачів до порушення навчальної дисципліни.

3.2. Приєднуватись до заняття під впливом алкоголю або наркотиків.

3.3. Їсти або жувати гумку під час заняття.

3.4. Під час заняття групових занятьстворювати галас, відвертати увагу інших слухачів від занять.

3.6. Вживати непристойні вирази і жести.

3.7. Записувати урок будь-якими засобами аудіо або відеофіксації.

4.1. Тести

4.1.1. Протягом курсу слухачі здають  тести (залежно від рівня). Складання тестів обов’язкове,    якщо слухачі бажають отримати сертифікат про закінчення поточного рівня та перейти на наступний.

4.1.2. Два зауваження за списування під час тестів тягне за собою недійсність тесту та робить неможливим отримання сертифікату про закінчення поточного рівня та перехід слухача на наступний.

4.1.3. Слухачі повинні набрати мінімум 60% по кожній окремій частині тесту.

4.1.4. Якщо слухач не набирає 60% за однією з частин фінального тесту, за рішенням викладача школи йому надається можливість перездачі тесту або рекомендується повторити рівень повністю.

4.2. Міжнародні екзамени

4.2.1. Програма деяких рівнів включає в себе підготовку до державного польського екзамену Державної Комісії у Польщі.

4.2.2. Під час воєнних дій такі іспити можливо скласти виключно поза межами України. Точні дати та вартість іспитів дізнавайтесь в екзаменаційних центрах додатково.

5. Система інформування Слухачів

Усі позакласні заходи та новини Polonista center повідомляються  слухачам через адміністратора школи або викладача на уроках. Окрім цього, будь-яка важлива подія або зміни в розкладі роботи школи відображаються у Телеграм групах або індивідуально через будь які форми зв’язку адміністратором школи.

Просимо звертати увагу на ці повідомлення, адже це важливо в першу чергу для Вас! У зв’язку з тим, що в школі займається багато слухачів, ми не завжди маємо змогу телефонувати усім нашим клієнтам.

6. Пропуск занять та оплата

Усі положення щодо пропуску та оплати занять зазначено в Договорі приєднання (оферти) з яким ви можете ознайомитися на цьому сайті за посиланням  https://polish.com.ua/dogovir_oferta/

З усіма організаційними запитаннями Замовник може звертатися на лінію підтримки, яка працює у такому режимі:

З понеділка по п’ятницю з 10:00 до 19:00

Телефони +380672350696, +0679909983
e-mail: polonista@polish.com.ua

Телефонуйте і записуйтеся


Київ, вул.В. Васильківська 65 (м. Олімпійська)