Ваш особистий репетитор польської

З гарантією, що через 3 місяця ви будете говорити польською!
 
Ціни на заняття наведені нижче
 

 • Индивидуальные занятия
  Індивідуальний графік

  ОНЛАЙН
  675
  грн/1 год
  Записатись
  Зручний для вас час

  Тривалість заняття: 1,5 години
  Тривалість 1 курсу: 3-4 місяці

  ОНЛАЙН

  675
  грн./заняття
  Записатись
  Докладніше

  Як правило, тривалість заняття обговорюється індивідуально. Оптимальна тривалість одного заняття складає 1,5 - 2 години. Вартість заняття розраховується відповідно (1 година - 450грн, 1,5 години - 675 грн, 2 години - 900 грн). Графік занять також обговорюється індивідуально. Оптимальний графік відвідування занять - не менше 2-3 разів на тиждень. Програма: авторська програма POLONISTA center.

  Індивідуально для 2-х чоловік

  У будь-який зручний час
  Тривалість заняття: 1,5 години

  ОНЛАЙН

  850
  грн./заняття
  Записатись
  Докладніше

  Якщо ви хочете займатися разом з другом\подругою, дочкою\сином - дана форма занять була створена спеціально для вас! Графік занять обговорюється індивідуально. Вартість вказана за 1 заняття. Час приділяється особисто вам і вашим питанням. Вартість вказана за 1 заняття в загальному з 2-х чоловік.

Тривалість навчання

Тривалість навчання залежить від того, з якого рівня ви починаєте вивчати мову і від інтенсивності проведення занять – 1,2,3 рази в тиждень. 

В середньому: 

Загальний курс, з 0 до А1 (3-4 місяці): навантаження: 1,5 години\2 рази в тиждень. З рівня А1 до А2 також, в середньому, 3-4 місяці, в залежності від успішності учня.

Загальний курс, з 0 до В2 + Підготовка до вступу в ВНЗ (8-9 міс.): навантаження: 1,5 години\3 рази в тиждень або 2 години\2 рази в тиждень. Призначений для підготовки до вступу в польський ВНЗ. В індивідуальній формі проводиться підготовка до майбутньої спеціальності включаючи спеціалізовану термінологію.

 Курс «Карта поляка» (від 10 занять): рекомендований графік 1,5 години \ 2 рази в тиждень. Даний курс призначений для людей, які вже мають рівень мови не менше А1. Охоплює весь перелік питань пов’язаних з історією вашої родини і походження, з культурою, звичаями, історією Польщі, видатними поляками і історичними фактами. Більш детальну інформацію Ви можете знайти в розділі «Карта Поляка”.

Оплата індивідуальних занять

Перше заняття оплачується окремо. Після формування графіка занять, оплата здійснюється одним платежем за 8 занять (при графіку 2 рази на тиждень) за 12 занять (при графіку 3 рази в тиждень) і т.д. Оплата за наступний період вноситься на останньому оплаченому занятті. За учнем закріплений один викладач.

Пропуск занять

У разі пропуску заняття – заняття вважається проведеним, не переноситься і не відшкодовується. Пропущене заняття може бути перенесено і відпрацьовано (час обговорюється з адміністрацією), якщо ви попередили адміністрацію школи про запланований пропуск заняття не пізніше, ніж за 2 дні до запланованого пропуску.

Переваги індивідуальних занять

 • Вам не потрібно підлаштовуватися під незручний для Вас час занять, час ви вибираєте самі, а графік обговорюєте з адміністрацією школи
 • Вам не потрібно відразу оплачувати цілий курс навчання, оплата проводиться щомісячно
 • Ви завжди можете розраховувати на індивідуальний підхід, на заняттях час приділяється особисто Вам і Вашим питанням
 • Програма формується індивідуально для Вас відповідно до поставлених цілей і Ваших побажань.
 • Для вступників – підтримка в підготовці і подачі документів в обраний польський ВНЗ
 • Для отримуючих Карту поляка – підтримка в підготовці і подачі документів

Телефонуйте і записуйтеся


Київ, вул.В. Васильківська 65 (м. Олімпійська)