Ціни

 • Групові заняття
  Сб Нд 15:15

  Тривалість заняття: 1,5 години
  Тривалість курсу: 3-4 місяці

  вул. Катерини Білокур, 10/15 (ст. м. Дружби Народів)
  3500
  грн/курс
  Записатись
  Докладніше

  На даному курсі Ви вивчаєте мову до рівня А2 3,5 місяці. Заняття проводяться 2 рази в тиждень по 1,5 години. Вартість оплати за курс - 3500 грн. Після закінчення даного курсу група переходить на курс В1, вартість котрого оплачується після закінчення А2. Після закінчення А2 – ви маєте закінчений початковий рівень знання мови А. Вмієте вільно висловлювати свої думки, вести діалог на загальні теми. Все розумієте, читаєте і чудово пишете. Даний рівень достатній для роботи та спілкування.

  Вт Чт 18:00

  Тривалість заняття: 1,5 години
  Тривалість курсу: 3-4 місяці

  вул. Велика Васильківська, 65
  (ст. м. Олімпійська)
  1600
  грн/міс
  Записатись
  Докладніше

  На даному курсі Ви вивчаєте мову, починаючи з 0 до рівня А1 – 3-4 місяці (залежить від успішності групи). Заняття проводяться 2 рази в тиждень по 1,5 години. Можете обрати зручні для Вас дні занять. Вартість оплати помісячно - 1600 грн. Після закінчення даного курсу група переводиться на курс А2, вартість котрого оплачується після закінчення А1. Після закінчення А2 – ви маєте закінчений початковий рівень знання мови А. Вмієте вільно висловлювати свої думки, вести діалог на загальні теми. Все розумієте, читаєте і чудово пишете. Даний рівень достатній для роботи та спілкування.

  Вт Чт 17:00

  Тривалість заняття: 1 година
  Тривалість курсу: 3,5 місяці

  вул. Велика Васильківська, 65
  (ст. м. Олімпійська)
  1600
  грн/міс
  Записатись
  Докладніше

  На даному курсі Ви вивчаєте мову з 0 до рівня А1 - за 3-3,5 місяці. Заняття проводяться тричі на тиждень по 1,5 години. Вартість оплати за 8 занять - 1600 грн. Після закінчення даного курсу група переходить на курс А2, вартість якого оплачується після закінчення А1. Після закінчення А2 – ви маєте закінчений початковий рівень знання мови А. Вмієте вільно висловлювати свої думки, вести діалог на загальні теми. Все розумієте, читаєте і чудово пишете. Даний рівень достатній для роботи та спілкування.

  Вт ЧТ 18:30-20:00

  Тривалість заняття: 1,5 години
  Тривалість курсу: 3-3,5 місяці

  вул. Солом'янська, 3
  (ст. м. Вокзальная)
  1600
  грн/міс
  Записатись
  Докладніше

  На даному курсі Ви вивчаєте мову, починаючи з алфавіту до рівня А1 за 3-3,5 місяці. Заняття проводяться 2 рази на тиждень по 1,5 години. Заняття оплачуються щомісячно - за кожні 8 занять. Після закінчення данного курсу група пише тест і переводиться на курс А2. Після закінчення А2 - ви маєте закінчений початковий рівень знання мови А. Вмієте вільно висловлювати свої думки, вести діалог на загальні теми. Все розумієте, читаєте і прекрасно пишете. Данний рівень достатній для роботи і спілкування.

  Сб 12:00

  Тривалість заняття: 3 години
  Тривалість курсу: 4 місяці

  вул. Катерини Білокур, 10/15
  (ст. м. Дружби Народів)
  4000
  грн/курс
  Записатись
  Докладніше

  На даному курсі Ви вивчаєте мову, починаючи з 0 до рівня А1 – 4 місяці. Заняття проводяться 1 раз на тиждень по 3 години. Після закінчення даного курсу група переводиться на курс А2, вартість котрого оплачується після закінчення А1. Після закінчення А2 – ви маєте закінчений початковий рівень знання мови А. Вмієте вільно висловлювати свої думки, вести діалог на загальні теми. Все розумієте, читаєте і чудово пишете. Даний рівень достатній для роботи та спілкування.

 • Індивідульні заняття
  Зручний для вас час

  Тривалість заняття: 1,5 години
  Тривалість 1 курсу: 3-4 місяці

  ONLINE або у будь-якому з наших офісів
  450
  грн./занятие
  Записатись
  Докладніше

  Як правило, тривалість заняття обговорюється індивідуально. Оптимальна тривалість одного заняття складає 1,5 - 2 години. Вартість заняття розраховується відповідно (1 година - 300 грн, 1,5 години - 450 грн, 2 години - 600 грн). Графік занять також обговорюється індивідуально. Оптимальний графік відвідування занять - не менше 2-3 разів на тиждень. Програма: авторська програма POLONISTA center.

  Індивідуально для 2-х чоловік

  У будь-який зручний час
  Тривалість заняття: 1,5 години

  ONLINE або у будь-якому з наших офісів
  650
  грн./заняття
  Записатись
  Докладніше

  Якщо ви хочете займатися разом з другом\подругою, дочкою\сином - дана форма занять була створена спеціально для вас! Графік занять обговорюється індивідуально. Вартість вказана за 1 заняття. Час приділяється особисто вам і вашим питанням. Вартість вказана за 1 заняття в загальному з 2-х чоловік.

 • Корпоративна польська
  Групові заняття для співробітників у вас в офісі
  Зручний для вас час

  Дана форма навчання створена спеціально для великих компаній і фірм, що бажають корпоративно навчати своїх співробітників на своїй території.

  від 2100 грн./чол./міс. Записатись
  Докладніше

  Заняття проводяться на території замовника для співробітників мінімально від 3 осіб. Вартість обговорюється індивідуально, тому що залежить від кількості осіб, частоти проведення занять і місця розташування вашого офісу. Програма навчання формується в залежності від поставлених цілей і виду діяльності компанії, частіше це "Бізнес-польська", "Юридична-польська" з урахуванням специфіки роботи компанії та термінології.

 • Переклад документів
  Здійснюємо нотаріальне завірення перекладів стандартних документів, договорів та ін. документації.
  Нотаріальне завірення можливе лише для документів, перекладених перекладачами Polonista center.
  Якщо у вас вже є переклад необхідного вам документу, ви можете замовити послугу перевірки справжності перекладу, а потім послугу нотаріального завірення.
  275 грн./документ Записатись
  Стандартні документи (атестати, дипломи, довідки тощо)
  185 грн./1800 знаків з пробілами/документ Записатись
  Переклад деяких текстів, наприклад рекламного характеру, інтернет сторінок, вимагає адаптації, тобто не дослівного перекладу, а перекладу з урахуванням специфіки тексту. Даний переклад здійснює нейтив спікер – на рідну мову, відповідним чином перефразовуючи пропозиції.
  180 грн./1800 знаків з пробілами/документ Записатись
 • Вступ під ключ
  Вступ до будь-якого державного ВНЗ
  650 euro Записатись
  Вступ до будь-якого приватного ВНЗ
  450 euro Записатись

Оплата індивідуальних занять

Перше заняття оплачується окремо. Після формування графіка занять, оплата здійснюється одним платежем за 8 занять (при графіку 2 рази на тиждень) за 12 занять (при графіку 3 рази в тиждень) і т.д. Оплата за наступний період вноситься на останньому сплаченому занятті. За учнем закріплений один викладач.

Оплата групових занять

Реєстрація учнів проводиться перед початком занять. Для бронювання місця в групі, учню необхідно внести передплату у розмірі 300 грн. Оплата групових занять здійснюється одним платежем за місяць для груп буднього дня і за весь курс навчання для груп вихідного дня. Курс складається з 24 – 32 занять по 1.5 години (в залежності від успішності групи), на останньому занятті проводиться тестування, після проходження якого видається сертифікат знання мови.

 

Пропуск занять

При груповій формі навчання: в разі пропуску заняття – заняття вважається проведеним, не переноситься і не відшкодовується. Пропущене заняття може бути відпрацьоване протягом одного тижня тільки в індивідуальному порядку (час і вартість обговорюється з адміністрацією школи). При індивідуальній формі навчання: в разі пропуску заняття – заняття вважається проведеним, не переноситься і не відшкодовується. Пропущене заняття може бути перенесене і відпрацьоване (час обговорюється з адміністрацією), якщо ви попередили адміністрацію школи про запланований пропуск заняття не пізніше, ніж за 3 дні до запланованого пропуску.

Зміна форми навчання з групової на індивідуальну або навпаки, можливо в кінці оплаченого періоду (місяця навчання), після попереднього запису на обраний курс.

 

 

Телефонуйте і записуйтеся


Київ, вул.В.Васильківська 65 (м.Олімпійська)
вул.К.Білокур 10/15 (м. Дружби Народів)
вул.Солом`янська 3 (м. Вокзальна)