Групові заняття

Ми гарантуємо вам – що ви дійсно вивчите польську мову, бо ми формуємо групи максимально до 5 чоловік, це дозволяє викладачеві на занятті приділити час кожному учню. Нижче представлені ціни і варіанти навчання в групі.
 

 • Групові заняття
  Вт Чт 17:00

  22.02.2022

  Тривалість заняття: 1,5 година
  Тривалість курсу: 3,5-4 місяці

  on-line

  1600
  грн/міс
  Записатись
  Докладніше

  На данном курсе Вы изучаете язык до уровня В2 4 месяца. Занятия проводятся 2 раза в неделю по 1,5 часа. Стоимость оплаты за месяц - 1600 грн. После окончания данного курса группа переходит на курс В2, стоимость которого оплачивается по окончании В1. После окончания В1 - Вы владеете уровнем, который позволяет свободно общаться на любимые темы, общаться с друзьями, умеете свободно выражать свои мысли. Также данный уровень достаточный для поступления в вузы.

  для уточнення графіку замовте зворотний дзвінок

  Тривалість заняття: 1,5 години
  Тривалість курсу: 3-4 місяці

  вул. Катерини Білокур, 10/15
  (ст. м. Дружби Народів)
  1700 грн/міс Записатись
  Докладніше

  На даному курсі Ви вивчаєте мову на рівні В2 - 3-4 місяці. Заняття проводяться 2 рази на тиждень по 1,5 години. Вартість оплати за місяць - 1700 грн. Після закінчення данного курсу група пише тест. Після закінчення В2 - ви можете висловлюватися на більш розвинуті теми, використовуючи польські звороти, вести листування, складати документи. Данний рівень достатній для вступу до деяких ВНЗ, для роботи і ведення бізнесу в Польщі.

  Пн Чт 18:30

  14.02.2022

  Тривалість заняття: 1,5 години
  Тривалість курсу: 4 місяці

  вул. Солом'янська, 3
  (ст. м. Вокзальна)
  1600
  грн/міс
  Записатись
  Докладніше

  На даному курсі Ви вивчаєте мову, починаючи з 0 до рівня А1 – 4 місяці. Заняття проводяться 2 рази на тиждень по 1,5 години. Після закінчення даного курсу група переводиться на курс А2, вартість котрого оплачується після закінчення А1. Після закінчення А2 – ви маєте закінчений початковий рівень знання мови А. Вмієте вільно висловлювати свої думки, вести діалог на загальні теми. Все розумієте, читаєте і чудово пишете. Даний рівень достатній для роботи та спілкування.

 • Корпоративна польська
  Групові заняття для співробітників у вас в офісі
  Зручний для вас час

  Дана форма навчання створена спеціально для великих компаній і фірм, що бажають корпоративно навчати своїх співробітників на своїй території.

  від 2100 грн./чол./міс. Записатись
  Докладніше

  Заняття проводяться на території замовника для співробітників мінімально від 3 осіб. Вартість обговорюється індивідуально, тому що залежить від кількості осіб, частоти проведення занять і місця розташування вашого офісу. Програма навчання формується в залежності від поставлених цілей і виду діяльності компанії, частіше це "Бізнес-польська", "Юридична-польська" з урахуванням специфіки роботи компанії та термінології.

 

 

Оплата групових занять

Реєстрація учнів проводиться перед початком занять. Для бронювання місця в групі, учню необхідно внести оплату за перший місяць навчання у розмірі 1600 грн. Оплата групових занять здійснюється одним платежем за місяць для груп буднього дня і за весь курс навчання для груп вихідного дня. Курс складається із 24 – 32 занять по 1,5 години (в залежності від успішності групи), на останньому занятті проводиться тестування, після проходження якого видається сертифікат знання мови.

Пропуск занять

При груповій формі навчання: в разі пропуску заняття – заняття вважається проведеним, не переноситься і не відшкодовується. Пропущене заняття може бути відпрацьоване протягом одного тижня тільки в індивідуальному порядку (час і вартість обговорюється з адміністрацією школи). Зміна форми навчання з групової на індивідуальну або навпаки, можливо в кінці оплаченого періоду (місяця навчання), після попереднього запису на обраний курс\форму навчання.

Телефонуйте і записуйтеся


Київ, вул.В. Васильківська 65 (м. Олімпійська)
вул.К.Білокур 10/15 (м. Дружби Народів)
вул.Солом`янська 3 (м. Вокзальна)